אודותינו
UziDesign מנהלת פעילות ענפה בעולם האינטרנט מזה כעשור תוך שמתמחה בבניה, עיצוב, תכנון ופיתוח אתרי אינטרנט. החל מבניית אתרי תדמית ואתרים פרטיים, דרך בניית פורטלים ארגוניים ועסקיים או חנויות וירטואליות ועד לניהול ופיתוח מערכות ניהול תוכן קיימות וכתיבת מערכות חדשות בהתאם לצרכים שלכם, אנו נספק לכם מעטפת שירותים כוללת המאופיינת עם רמה גבוהה של איכות.

שירות בסטנדרטים בלתי מתפשרים
הניסיון בעבודה מול עסקים מכל הסוגים, הוא שהוביל אותנו לפתח שיטת עבודה אולטימטיבית הכוללת, בין היתר, מעטפת של שירותים לעסק תחת קורת גג אחת. עם זאת אנו לא מתפשרים על מתן שירות אישי ומותאם ולכן אנו נקצה עבורכם לכל אורך הדרך נציג מטעם החברה אשר ילווה, ייעץ וידאג לכל הנדרש בכל שלב ושלב – וכל זאת ללא תשלום נוסף. העבודה מול אדם אחד מאפשרת היכרות מלאה עם צרכיו של העסק ובעזרתה ניתן לתרגם צרכים אלו לכדי דרכי פעולה מומלצות ואפקטיביות בעולם הרשת.

אודות עוזי דיזייןכל הסיבות לבחור בנו

* שמים אתכם במרכז – אנו מתחייבים להעניק לכם את מלוא תשומת הלב ולעמוד בזמנים שנקבעו מראש ולכן נעשה כל מאמץ ונפעל לשביעות רצונכם המרבית ומבלי תירוצים מיותרים.

* מעטפת שירותים תחת קורת גג אחת – רכישת דומיין, אחסון אתרים, קידום אורגני, שיווק במגוון פלטפורמות, תכנון, תכנות ועיצוב… כל אשר נדרש לקידום העסק ברשת במקום אחד!

* שירות בשקיפות ובשותפות מרבית – אנו עושים שימוש בתוכנת Uclient הייחודית המאפשרת לכם להיות מעודכנים ומעורבים בפרויקט שלכם באופן מרבי ובכל רגע נתון.

* ניסיון בעבודה עם עסקים מכל הסוגים ובכל סדר גודל – אנו מספקים מענה גם לחברות ענק, עיריות ותאגידים ומתאימים את שירותינו באופן מקסימלי לצרכיו של כל עסק ועסק.

* ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו – בחברת UziDesign שמנו לעצמנו למטרה להוביל אתכם שלב שלב בדרך להצלחה. לכן, אנו נמשיך ונלווה אתכם גם לאחר סיום הפרויקט.

נשמח לספק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר!
לפרטים נוספים או לתיאום פגישת ייעוץ, צרו עמנו קשר כעת
ונוכל להוות את המפתח גם להצלחה שלכם.