היום שאחרי – המשך ליווי ומעקב

רבים סבורים כי ביום העלאת האתר ופתיחתו לקהל הרחב העבודה הסתיימה, וכל שנותר הוא לאפשר לאתר לעשות את ייעודו ולשלוח אלינו לקוחות. ברוב המוחלט של המקרים סבורים כך גם בחברות בניית אתרים ולכן ברגע פתיחת האתר מסתיים חוזה ההתקשרות בין החברה ללקוח.
אנו ב"עוזי דיזיין" יודעים שהחשיבות להמשיך וללוות את הלקוח גם לאחר פתיחת האתר ולהמשיך בעבודת התחקיר היא גדולה ולעיתים חשובה לא פחות מהמחקר והניתוח טרם בניית האתר.

ב"עוזי דיזיין" אנו נמשיך ונלווה אתכם גם לאחר פתיחת האתר ונבדוק את הדברים הבאים:

 • icon_on_2icon_on
  HeatMaps – מפות חום: לאחר פתיחת האתר אנו נבצע "הקלטות" של גולשי האתר ונבחן תזוזות עכבר של הגולשים, הקלקות עכבר שלהם ולחיצות מקלדת. מצב זה יאפשר לנו לבחון את התנהגות הגולש באתרכם, לזהות את הדברים המודגשים בצורה מעמיקה יותר ולדעת האם ישנו הצורך לשפר, לשנות מיקומים, לשנות צבעים במקומות ספציפיים, לכוון את הלקוחות למקומות שאנו רוצים ולמקסם ביצועים. (קרא עוד)
 • icon_on_2icon_on
  Google Analytics – סטטיסטיקות גוגל: אנו נרשום אתכם ונעקוב אחר התנהגות הגולשים, אזורי גלישה, שעות, הפניות, ביצועי האתר (מהירות ו-SEO), סוגי המכשירים בהם הם נעזרו לגלישה באתר ועוד.. נתונים אלו יבחנו ואנו ננפיק עבורכם דו"ח חודשי כך שתוכלו לראות את הצמיחה של אתרכם. הדו"ח כולל הסבר על הנתונים שנבחנו והמלצות על דרכי פעולה עתידיים.
 • icon_on_2icon_on
  Google Webmaster Tools – ניהול האתרים של גוגל: נרשום את אתרכם לכלי ניהול האתרים של גוגל, נגדיר את הדברים כראוי ו"נסביר" לגוגל כיצד אנו רוצים שהאתר יוצג. נעקוב אחר שינויים והערות (במידה ויהיו כאלה) של גוגל ונדאג לתקינות מלאה בכל רגע נתון.
 • icon_on_2icon_on
  דו"ח התקדמות אתרים במנוע החיפוש גוגל: נפיק עבורכם דו"ח מפורט שבו תוכלו לראות כיצד התקדם אתרכם במנוע החיפוש גוגל (ישראל\ארה"ב) ומנוע החיפוש וואלה, בינג, יאהו ועוד.. תוכלו לראות היסטוריית התקדמות, התקדמות אל מול מתחרים, רמת תחרות, "נראות" ונתונים רבים נוספים בהתאם לצורך הייחודי של העסק שלכם.

המשך הליווי, המחקר והניתוח לאחר פתיחת האתר יאפשרו לכם לוודא שמעבר לכך שפתיחת האתר נעשתה בצורה הטובה ביותר, גם התקדמות האתר תמשיך ותעשה בצורה הטובה ביותר ללא חשש משינויים כאלה ואחרים בקהל היעד אליו אתם פונים.

צריכים סיוע? דברו איתי ;)
היי! בחרו נציג \ מחלקה לשוחח עמנו בוואצאפ.