מחקר וניתוח – טרם תחילת הפרויקט

בנייה נכונה של אתר אינטרנט מתחילה הרבה לפני בחירת הצבעים של האתר וכיצד הוא יהיה מאורגן. אנחנו ב"עוזי דיזיין" מבצעים מחקרים וניתוח טרם בניית האתר וזאת על-מנת שבניית האתר תעשה בדרך הנכונה. הנתונים שיעמדו לרשותנו לאחר התהליך יאפשרו לנו לבנות את האתר כך שיציג את מה שצריך, במקום שצריך. האתר יהיה ממוקד ונגיש, וכל זאת בהתאם לקהל היעד הספציפי שלכם.

מטרות העסק

נלמד להכיר את העסק שלכם ככל שניתן ולהבין מהן המטרות שלכם. עבורונו, הנבת המטרות והצבתן טרם הקמת האתר חשובה מאוד. בדרך זו נוכל להיות בטוחים שאנחנו בדרך הנכונה להגשמתן. לאחר הבנת המטרות, אנו נדע בדיוק כיצד יהיה נכון להציג את המטרות ולחלקן בדפי האתר. אנו נדאג שהאתר יגשים את הייעוד שלו. נקודה.

מתחרים

נלמד להכיר גם את המתחרים שלכם. כיצד הם פועלים? מה הם עושים טוב ומה הם עושים פחות טוב? מה רמת התחרות וכיצד כדאי וניתן להבליט את היתרונות שלכם אל מול המתחרים? האם התחרות תדרוש לבצע פעולות נוספות כגון: קידום אורגני? פרסום בגוגל או בפייסבוק ואולי אף בשניהם? האם יהיה כדאי בנוסף להוסיף עמוד עסקי בפייסבוק? אנו נדאג שכבר בתחילת הדרך תהיו נוכחים לא פחות מהמתחרים.

לקוחות

נלמד להכיר את הלקוחות שלכם ונבדוק כיצד נכון לפנות אליהם, כיצד נכון להציג להם את הדברים באתרכם ואף נבחר את הצבעים והדרך שבה אנו מארגנים את האתר בהתאם לקהל היעד שלכם. אנו נעשה את הכל בכדי שקהל היעד שלכם יקבל את התחושה שהאתר נבנה במיוחד עבורו.

צריכים סיוע? דברו איתי ;)
היי! בחרו נציג \ מחלקה לשוחח עמנו בוואצאפ.