מפות חום

בזמן כניסה לאתר אינטרנט עוד בטרם טעינה מלאה של האתר, תזוזת העכבר כבר מתבצעת. “כאילו” כבר בוצעה החלטה על ידינו ומבלי ידיעתנו. מצב זה נגרם ע”י בחירה נכונה של צבע ומיקום שמושך את תשומת לבנו, ובתת מודע כבר קיבלנו החלטה למקום המודגש. לעיתים, הבחירה להדגיש דבר מה נעשית בצורה לא נכונה מסיבות רבות, כגון: דיעה אישית, חשיבה כבעל העסק ולא כלקוח, דוגמאות שראינו באתרים אחרים, נתונים על מוצר \ שירות דומה שגרם לנו לחשוב שהתוצאות יהיו זהות ועוד..

אז מהן האפשרויות העומדות לרשותינו?

ניסוי וטעייה

בעזרת סטטיסטיקות וכלים שונים נוכל לבחון את כמות “ההקלקות” \ חשיפות \ נטישות \ רכישות וכד’ בהתאם לסוג המוצר \ שירות, תוך שאנו משנים את מיקום ההדגש או לחילופין יוצרים דף “מראה” שבו הדברים זהים מלבד מיקום הדגש. ולאחר שיהיו בידינו את הנתונים, נוכל להחליט היכן המיקום האפקטיבי ביותר. אפשרות זו פחות מומלצת כיוון שהדבר אורך זמן יקר ואף לעיתים מאוד מסובך, כיוון שיכולות להיות אפשרויות רבות. לדוגמא:
השפעת ניסוח המודעה, צבעים והשפעות סביבת האתר בכלליות, שכן יתכן שדבר מה אחר באתר מושך את תשומת לב הגולש לאזור מסויים ולא בהכרח מה שאנו מעוניינים להדגיש.

מפות חום

שירות ראוי של מפת חום יכול לאפשר לנו לצפות בהתנהגות הגולש באופן ויזואלי. תוכלו לראות באמצעות הדמייה כיצד הגולשים הזיזו את סמן העכבר מרגע טעינת האתר, היכן היה הריכוז הגבוה של תזוזת הסמן, היכן בוצעו “הקלקות” עכבר ואף הקלטות (וידאו) המציגות במדויק את התנהגות הגולש מרגע טעינת האתר. אפשרות זו מאוד מומלצת ומאפשר לקבל נתונים מהירים ומדוייקים על האזורים הבולטים יותר באתרכם והאם ישנו הצורך לשנות דבר מה.

המערכת שלנו למיפוי חום

בחברתנו, פיתחנו לאורך השנים מערכת היודעת לספק נתונים מדוייקים ובכך לשנות ו\או להוסיף במידת הצורך אלמנטים שיאפשר יחסי המרה גבוהים ויעילות מקסימלית. המערכת אינה פוגעת בביצועי האתר ויושבת על שרת נפרד.
למערכת לוח ניהול וצפיה גם ללקוחות המעוניינים לצפות בנתוני עבר ו\או צפיה בתהליכים שקורים בזמן אמת. כל זאת, בלוח בקרה ידידותי, ללא צורך בניסיון או חשש בפגיעה בתהליך איסוף הנתונים.

השירות ניתן ללא תשלום ללקוחות “UziDesign”

הקלטות התנהגות גולש

הקלטות וידאו המציגות את התנהגות מבקר האתר מרגע כניסתו ועד יציאתו

אזורים נצפים

מפת חום המציגה את האזורים הנצפים יותר לאורך הדף המושפעים מגלילה

לחיצות עכבר

מפת חום המציגה את מיקומי לחיצות העכבר והאזורים הלחיצים יותר

תנועות עכבר

מפת חום המציגה את זרימת תנועות העכבר מרגע טעינת הדף

"קדימה, אני רוצה את הטוב ביותר עבור העסק שלי!"

"קדימה,

אני רוצה את הטוב ביותר

עבור העסק שלי"

add media
UZIDESIGN ACCESSIBILITY
UZIDESIGN ACCESSIBILITY

האמת? אני ממש מתרגש!

אני ממתין לשיחה עמכם.
אשמח להקשיב לצרכי העסק שלכם, לרצונות שלכם, לייעץ לכם ולתת לכם הצעת מחיר רלוונטית וייחודית במיוחד עבורכם.

מבצע שאסור לפספס

אירוח אתר, שם מתחם, תעודת הצפנה, חבילת תחזוקה וחבילת תוספים לשנה במתנה!

ימים
שעות
דקות
שניות

או מלאו את הטופס הבא