הגעתם אלינו.

עכשיו נדאג שיגיעו אליכם!

קידום אתרים (SEO) היא פעולה שבה אנו דואגים שהאתר שלכם יהיה חשוף ללקוחות פוטנציאלים. ב”עוזידיזיין” לא מסתפקים במקום הראשון ויודעים שמדד ההצלחה דורש הרבה מעבר למילות מפתח שנמצאות במקום בראשון בגוגל. לצורך העניין יתכן ומילת מפתח מסוימת תגרור תעבורה רבה (כניסת גולשים רבים לאתר), אך מילת מפתח אחרת עם תעבורה נמוכה יותר אך עם קהל “איכותי יותר” תאפשר יחסי המרה גדולים יותר.

בעוזידיזיין המומחים שלנו מבצעים חקר מילות מפתח מעמיק. לומדים להכיר את הלקוחות שלכם ואת התנהגות הגלישה שלהם בכדי להבין היכן נכון יהיה להשקיע את מיטב כספכם. היכן הגולשים מחפשים לעשות השוואות או מחפשים לבצע רכישה עכשיו! היכן הסיכוי להמרה גבוה יותר? (לדוגמה, מיקום בית עסק מקומי ומיקום הגולש המחפש את בית העסק) ועוד..

קידום אתר אינטרנט הוא תחום רחב מאוד ואינו מתחיל ונגמר בעזרת מנוע החיפוש של גוגל וישנן אסטרטגיות רבות. ב”עוזידייזין” אנו מסתכלים על התמונה הגדולה. יתכן ויחפשו אתכם בגוגל, יתכן והלקוחות שלכם מבלים זמן רב בפייסבוק או באיסטגרם ולכן, יתכן שחלוקה חלקית או מלאה של תקציב הפרסום ברשתות החברתיות, גוגל ממומן וקידום אורגני יהיה הצעד הנכון ביותר. אנו יודעים לחלוטין שהדבר החשוב בקידום הינו קבלת לקוחות (יחסי המרה) ולא הצגה של מילות מפתח במקומות ראשונים בגוגל תוך ציון הצלחת קמפיין קידום. אנו מזמינים אתכם לקרא בהרחבה אודות “קידום נכון לאתר אינטרנט”.

תעבורה איכותית

תעבורה איכותית לאתר ע”י יצירת הפניות חכמות של קהל פוטנציאלי. לקוחות אשר מעוניינים בשירות ו\או המוצר עכשיו! זה לא הכמות, זה האיכות.

יצירת תוכן ואופטימיזציה

כותבי התכנים שלנו יודעים לכתוב ולערוך תכנים קיימים בכדי שיהיו מעניינים, מקוריים ומותאמים בצורה הנכונה ביותר. תוכן רב השפעה מהמילה הראשונה.

מחקר מילות מפתח

המומחים שלנו יבצעו חקר מילות מפתח מעמיק / ביטויים פופולריים ורלוונטים אך יחד עם זאת תוך דגש רב על קהל לקוחות איכותי להמרות הגבוהות ביותר.

אסטרטגית קידום

המומחים שלנו יבצעו חקר מעמיק, ילמדו את התנהגות הלקוחות שלכם ברשת האינטרנט וייסעו לכם לבחור את אסטרטגית הקידום הטובה ביותר.

צריכים סיוע? דברו איתי ;)
היי! בחרו נציג \ מחלקה לשוחח עמנו בוואצאפ.