בניית אתרים

האתרים שלנו הם נקיים ורעננים. כולם מעוצבים באופן ייחודי. בנוסף, אנו דואגים שכל האתרים עומדים בתקנים הנדרשים, ידידותיים למשתמש, נבדקים בדפדפנים הנפוצים ביותר ברזולוציות מסך שונות ובמכשירים שונים. לא "עיצוב מותאם" אלא עיצוב מושלם!

קראו עוד

קידום אתרים

מלבד בנייה נכונה של האתר, אם ברצונכם לקלוט בעזרתו לקוחות המחפשים את השירותים שלכם, אזי בדרך כלל יש גם צורך בקידום מילות מפתח רלוונטיות בתוצאות החיפוש של גוגל ומנועי חיפוש נוספים. וכאן, תהליך קידום נכון ואפקטיבי המניב תוצאות לאורך זמן הוא שם המשחק.

קראו עוד

אירוח אתרים ושמות מתחם

אנו מציעים שירותי ייעוץ טרם רכישת הדומיין (שם המתחם) וכן את האפשרות לרכוש את הדומיין ישירות דרך החברה. בנוסף אנו מעמידים לרשותכם שירותי אחסון לאתר האינטרנט על גבי שרתי החברה ובהתאם לצרכים שלכם.

כתיבת תכנים

לרשותכם שירותי כתיבת תכנים באיכות בלתי מתפשרת ותוך הקפדה על מקצועיות ומקוריות. בין השירותים שלנו – כתיבת תוכן שיווקי, כתיבה לקידום SEO, כתיבה בנושא משפטי, כתיבת תכנים בנושא מקצועי, תרגום, עריכה, הגהה, שכתוב של תכנים קיימים ועוד – בשפות עברית, אנגלית ורוסית.

צילום מוצרים ודוגמנים – פרזנטורים

במהלך שנות עבודתנו, נתקלנו לא פעם בצורך החוזר ונשנה של חברות בדוגמנים ופרזנטורים עבור אתר האינטרנט שלהם, בין אם לדפי הנחיתה או לבאנרים, בין אם לסרטוני תדמית ובין אם לכל מערך פרסומי כזה או אחר. בעקבות זאת, החלטנו על הקמת סוכנות UDM ובה מאגר גדול של דוגמנים ופרזנטורים בכל גיל, אשר יציגו את העסק, מוצריו ושירותיו על הצד הטוב ביותר.

מעבר לאתר UDM

"קדימה, אני רוצה את הטוב ביותר עבור העסק שלי!"

"קדימה,

אני רוצה את הטוב ביותר

עבור העסק שלי"

add media
UZIDESIGN ACCESSIBILITY
UZIDESIGN ACCESSIBILITY

האמת? אני ממש מתרגש!

אני ממתין לשיחה עמכם.
אשמח להקשיב לצרכי העסק שלכם, לרצונות שלכם, לייעץ לכם ולתת לכם הצעת מחיר רלוונטית וייחודית במיוחד עבורכם.

מבצע שאסור לפספס

אירוח אתר, שם מתחם, תעודת הצפנה, חבילת תחזוקה וחבילת תוספים לשנה במתנה!

ימים
שעות
דקות
שניות

או מלאו את הטופס הבא