שירותי החברה

מזה כ – 14 שנים שחברת UziDesign מספקת מגוון רחב של פתרונות לעסקים בתחום האינטרנט החל מבניה, עיצוב ופיתוח של אתרי אינטרנט, דרך בניית אתרי תדמית, אתרים פרטיים, פורטלים עסקיים או ארגוניים וכן חנויות וירטואליות – ועד לניהול ופיתוח מערכות תוכן קיימות או חדשות. במקביל לכך, אנו מעמידים לרשותכם מגוון שירותים נוספים בתחום, וזאת כדי להציע לכם מעטפת רחבה של שירותים תחת קורת גג אחת.

בניית אתרים

האתרים שלנו הם נקיים ורעננים. כולם מעוצבים באופן ייחודי. בנוסף, אנו דואגים שכל האתרים עומדים בתקנים הנדרשים, ידידותיים למשתמש, נבדקים בדפדפנים הנפוצים ביותר ברזולוציות מסך שונות ובמכשירים שונים.

קידום אתרים

מלבד בנייה נכונה של האתר, אם ברצונכם לקלוט בעזרתו לקוחות המחפשים את השירותים שלכם, אזי בדרך כלל יש גם צורך בקידום מילות מפתח רלוונטיות בתוצאות החיפוש של גוגל ומנועי חיפוש נוספים. וכאן, תהליך קידום נכון ואפקטיבי המניב תוצאות לאורך זמן הוא שם המשחק.

אירוח אתרים ושמות מתחם

אנו מציעים שירותי ייעוץ טרם רכישת הדומיין (שם המתחם) וכן את האפשרות לרכוש את הדומיין ישירות דרך החברה. בנוסף אנו מעמידים לרשותכם שירותי אחסון לאתר האינטרנט על גבי שרתי החברה ובהתאם לצרכים שלכם.

כתיבת תכנים

לרשותכם שירותי כתיבת תכנים באיכות בלתי מתפשרת ותוך הקפדה על מקצועיות ומקוריות. בין השירותים שלנו – כתיבת תוכן שיווקי, כתיבה לקידום SEO, כתיבה בנושא משפטי, כתיבת תכנים בנושא מקצועי, תרגום, עריכה, הגהה, שכתוב של תכנים קיימים ועוד – בשפות עברית, אנגלית ורוסית.

צילום מוצרים ודוגמנים – פרזנטורים

במהלך שנות עבודתנו, נתקלנו לא פעם בצורך החוזר ונשנה של חברות בדוגמנים ופרזנטורים עבור אתר האינטרנט שלהם, בין אם לדפי הנחיתה או לבאנרים, בין אם לסרטוני תדמית ובין אם לכל מערך פרסומי כזה או אחר. בעקבות זאת, החלטנו על הקמת סוכנות UDM ובה מאגר גדול של דוגמנים ופרזנטורים בכל גיל, אשר יציגו את העסק, מוצריו ושירותיו על הצד הטוב ביותר.

הבאה לדפוס

כחלק מן הפרויקט הכולל, אנו מעמידים לרשותם של לקוחותינו הפעילים מגוון שירותי גרפיקה מתקדמים ביניהם כרטיסי ביקור, מגנטים, פליירים, מדבקות, פולדרים, שילוט, פרסום רכב ועוד.

צריכים סיוע? דברו איתי ;)
היי! בחרו נציג \ מחלקה לשוחח עמנו בוואצאפ.